نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
زمان برگزاری : 19 خرداد لغایت 22 خرداد
ساعت بازدید : 9صبح الی 17 عصر
سالن 31A همکف میلاد غرفه 22

اطلاعیه ویژه

مدیر گرامی :
به استحضار می رساند با هدف خدمت به جامعه پزشکی و تامین نیازهای مراکز درمانی در حوزه سلامت جامعه ، این شرکت فروش خود را منحصر به دریافت وجه نقد از مراکز ندانسته و اوراق دریافت می نماید.

previous arrow
next arrow
Slider

بیمارستان های تجهیز شده شرکت دایموند ابزار تجهیز

بیمارستان فرهیختگان تهران
بیمارستان خلیج فارس بوشهر
بیمارستان آیت الله بروجردی بروجرد
بیمارستان قائم بوشهر

بیمارستان های تجهیز شده شرکت دایموند ابزار تجهیز

بیمارستان فرهیختگان تهران
بیمارستان خلیج فارس بوشهر
بیمارستان آیت الله بروجردی بروجرد
بیمارستان قائم بوشهر
previous arrow
next arrow
Slider

شرکت ابزار جراحی دایموند با هدف ایجاد اشتغال و تولید و عرضه محصولات با کیفیت و دسترسی آسان و نوآوری در عرصه ابزار جراحی در سال ۱۳۸۶ شروع بکار نموده و در سال ۱۳۸۷ رسما با شماره ۳۴۲۲۰۴ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. شرکت ابزار جراحی دایموند با برخورداری از پرسنل متخصص به عنوان شرکتی پویا و کارآمد با تجربه و شناخت دقیق از نیازهای رو به تحول مشتریان و اجرای برنامه زیربنایی اقدام به اخذ مجوز تاسیس از اداره کل صنعت و معدن و تجارت به شماره ۶۱۴۳۶/۱- الف گردید و شروع به ساخت کارخانه در شهرک صنعتی سالاریه نمود و سپس موفق به اخذ پروانه ساخت وسیله پزشکی به شماره ۱۲۶۲۳۵/۶۶۴ سازمان غذا و دارو ادراه کل تجهیزات پزشکی شد و در راستا ارتقاء و نظارت بر کیفیت محصولات و صادرات موفق به اخذ گواهینامه ISO1348 و CE اروپا گردید . نگاهی گذرا به توفیقات و دستاوردهای شرکت دایموند در سراسر کشور از جمله کیفیت مطلوب ، تنوع برندها ، عرضه خدمات مناسب ، گارانتی معتبر و بدون قید و شرط ، زمان تحویل سریع ، قیمت مناسب ، تنوع محصول، تهیه و تولید تمامی ابزارهای مورد نیاز انواع جراحی و تولید ابزارهای جدید و …… گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شرکت ابزار جراحی دایموند می باشد .

 


  

 

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

آقای سعید خورشیدی دانش آموخته کارشناسی مدیریت بازرگانی
حوزه فعالیت: تجهیزات پزشکی
شروع فعالیت: سال 86
سوابق کاری :
وی از سال 86 تا کنون با سمت مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت دایموند ابزار تجهیز، فعالیت نموده و در طی دوران درخشان مدیریت خود، در راستای ارائه خدمات تخصصی در زمینه ابزارهای جراحی اتاق عمل با کیفیت بالا و تنوع محصولات اهتمام ویژه ورزیده است بطوریکه ابزارهای جراحی این شرکت با کیفیتی بالا و کمترین رقیب در سراسر کشور مورد استفاده جراحان و جامعه پزشکی قرار می گیرد.
وی پس از گذشت یک دهه از فعالیت در امر ساخت ابزارهای جراحی، قدرتمند تر و پیشرفته تر از گذشته به فعالیت خود ادامه داده و تنوع را در محصولات خود چندین برابر نموده است.

مدیر بازرگانی

خانم مریم یکتا منش دانش آموخته کارشناسی مدیریت بازرگانی
حوزه فعالیت: تجهیزات پزشکی
شروع فعالیت: سال 86
سوابق کاری:
وی از سال 86 تا کنون با سمت مدیر بازرگانی در شرکت دایموند ابزار تجهیز فعالیت نموده که از افتخارات کسب شده در طول فعالیت و مدیریت درخشان ایشان می توان به تجهیز چندین بیمارستان و مرکز درمانی تازه تاسیس در سراسر کشور با بالاترین کیفیت ابزارهای جراحی اشاره نمود که خود خدمتی موثر در حوزه سلامت کشور و همچنین رونق اقتصادی از طریق تولید ملی و جلوگیری از خروج ارز از کشور است.
وی پس از گذشت یک دهه فعالیت با قدرتی روز افزون در جهت خدمت به جامعه پزشکی قدم بر می دارد.

previous arrow
next arrow
Slider